Verona Card

Verona Card + Gardaland

Turistabérlet és vidámpark egyetlen foglalásban - 20 látnivaló, soron kívüli belépés az Arénába, városi busz, egy nap a Gardaland parkban

Arena di Verona - római amfiteátrum
A Casa di Giulietta erkélye Veronában
Torre dei Lamberti a Piazza delle Erbe felett Veronában
Ponte Scaligero az Adige folyó felett Veronában
Panoráma Verona és az Adige folyó felett
1 / 5

A Verona Card + Gardaland csomaggal a hivatalos Verona Cardot (24 vagy 48 óra) és a Garda-tó melletti Gardaland parkba szóló gyorsított belépőt egyetlen foglalásban veszi meg a Tiqetsnél. A kártya 20 látnivalóra és Verona ATV városi buszaira érvényes, a parkjegy egy szabadon választott napra szól, az összes attrakcióval és show-val - a kártya önmagában nem tartalmazza a Gardalandot.

-tól 76 EUR / fő

Elérhetőség ellenőrzése

Az időtartamot, a dátumot és a létszámot a következő lépésben a a foglalási partnernél oldalán választod ki.

  • Azonnali visszaigazolás e-mailben
  • Kártya és parkjegy egyetlen foglalásban
  • Gyorsított belépés a Gardaland parkba

Verona Card + Gardaland

Az összes előny áttekintése

Egy csomag arra a két úti célra, amelyet sok Verona-látogató összekapcsol - Rómeó és Júlia városára és Olaszország legnagyobb vidámparkjára a Garda-tónál.

20 látnivaló

20 látnivaló, ebből 14 ingyenes belépéssel, a többi kedvezményesen, az Arénától a Casa di Giuliettán át a Castelvecchióig. Az Arénába soron kívül léphet be.

Városi busz és audioguide

Verona összes ATV városi busza benne van a kártyában, mellé pedig digitális audioguide jár Veronához és a Garda-tóhoz.

Plusz a Gardaland park

Egy nap a Gardaland parkban, gyorsított belépéssel a park bejáratánál, az összes attrakcióval és show-val. A dátumot a foglaláskor választja ki.

Egyetlen foglalás

Mindkét jegy egy foglalásban a Tiqetsnél, egyetlen e-mailes visszaigazolással.

Így működik

4 lépésben a kártyához és a parkhoz

A kártya az első használatkor aktiválódik, a parkjegy azon a napon érvényes, amelyet a foglaláskor kiválaszt.

  1. 1

    Online foglalás

    A Tiqets foglalási folyamatában válassza ki a kártya időtartamát (24 vagy 48 óra) és a Gardaland-látogatás napját, majd foglalja le egyszerre mindkettőt. Mindkét visszaigazolás e-mailben érkezik.
  2. 2

    A kártya átvétele

    A Verona Card voucherét az IAT Info Ponton (Via Leoncino 61, Palazzo Barbieri, a Piazza Bránál) váltsa be a kártyára. A Gardaland-jegy a telefonján marad.
  3. 3

    Verona felfedezése

    Látogassa meg a kártyával az Arénát, a Casa di Giuliettát és a múzeumokat, közben pedig utazzon az ATV városi buszaival.
  4. 4

    Irány a Gardaland park

    Utazzon vonattal a Verona Porta Nuova pályaudvarról Peschiera del Gardába, onnan pedig 30 percenként ingyenes transzferbusz viszi tovább a parkhoz. A bejáratnál mutassa fel a jegyet a telefonján.

Highlights

Mit tartalmaz a kártya és a csomag?

Mi van benne a Verona Cardban, és mi jön hozzá a csomaggal - néhány példa:

Gardaland park

Olaszország legnagyobb vidámparkja Castelnuovo del Gardában, gyorsított belépéssel, az összes attrakcióval és show-val egy napon át. Nem része a Verona Cardnak, a csomaggal jön hozzá.
Arena di Verona - római amfiteátrum Tartalmazza

Arena di Verona

Az 1. századi római amfiteátrum, a Verona Carddal soron kívüli belépéssel.
Júlia szobra a Casa di Giulietta udvarán Veronában Tartalmazza

Casa di Giulietta

Júlia háza a legendás erkéllyel, a Verona Carddal ingyenes. Az időpontot előre foglalja le.
Castelvecchio és a Ponte Scaligero az Adige folyó felett Veronában Tartalmazza

Castelvecchio

Középkori téglavár az Adige partján, művészeti múzeummal és pártázatos híddal, a Verona Carddal ingyenes.
Torre dei Lamberti Verona óvárosának tetői felett Tartalmazza

Torre dei Lamberti

84 méter magas torony körpanorámával Verona tetői felett, a Verona Carddal ingyenes.

Már önmagában a Verona Card is 20 látnivalóra érvényes, a teljes lista a látnivalók oldalán található. A Gardaland-jegy a park saját jegye, amelyet a kártyával együtt foglal le.

Összehasonlítás

Verona Card vagy kártya plusz Gardaland?

A kártya Veronára érvényes, a csomag pedig egy gardalandi napot tesz hozzá. A táblázat mutatja a különbséget, a lemondásnál is.

Szolgáltatás Verona CardVerona Card + Gardaland
20 látnivaló, 14 ingyenes belépéssel tartalmazzatartalmazza
Soron kívüli belépés az Arénába tartalmazzatartalmazza
ATV városi buszok Veronában tartalmazzatartalmazza
Gardaland park nem tartalmazzagyorsított belépés, egy nap
Vonat Peschiera del Gardába nem tartalmazzanem tartalmazza
Foglalás csak a kártyakártya és park egy foglalásban
Lemondás az előző napig díjmentesa kártya az előző napig, a Gardaland-jegy nem visszatéríthető
Akkor jó választás, ha csak Veronát szeretné megnézniegy hullámvasutas napot is tervez a Garda-tónál, például gyerekekkel

GYIK

Gyakori kérdések a kártyáról és a Gardalandról

A legfontosabb kérdések a Verona Card és a Gardaland-jegy kombinációjáról.

Benne van a Gardaland a Verona Cardban? +

Nem. A Verona Card Verona látnivalóira és városi buszaira érvényes. A Gardaland park mintegy 30 kilométerre, a Garda-tónál található, és saját jegye van, amelyet a kártyával együtt foglalhat le.

Hogyan foglalhatom le a kettőt együtt? +

Foglalja le a csomagot a fenti foglalási ablakban. Ez a Tiqetsnél olyan foglalási folyamatot nyit meg, amelyben a Verona Card és a Gardaland-jegy is benne van. Ott választja ki a kártya időtartamát (24 vagy 48 óra) és a parklátogatás napját.

Hogyan jutok el Veronából a Gardalandba? +

Vonattal a Verona Porta Nuova pályaudvarról Peschiera del Gardába, az állomásról pedig 30 percenként ingyenes transzferbusz indul a parkhoz. A vonatút nincs benne a Verona Cardban, az csak Verona ATV városi buszaira érvényes.

Mit jelent a gyorsított belépés? +

A park bejáratánál a pénztári sor megkerülésével léphet be. Az egyes attrakciókra ez nem vonatkozik, ott mindenki mással együtt kell sorba állnia.

Le lehet mondani a foglalást? +

A Verona Cardot a Tiqetsnél a választott dátum előtti napig díjmentesen lemondhatja. A Gardaland-jegy nem visszatéríthető, a választott nap a foglalással véglegessé válik. A pontos feltételeket jegyenként a Tiqets foglalási folyamatában találja.

Az összes kérdés a Verona Cardról

Foglalja le együtt a kártyát és a Gardalandot

Egyetlen foglalás a Tiqetsnél a Verona Cardra és a Gardaland parkba szóló gyorsított belépőre - vagy válassza csak a kártyát.